OuSí

Kde je Office?

Kamarad mi chce přetahnout do pc Office… Ae nemuže je nikde najit… ma akorat zactupce na ploše… a ten má cíl nabídka start… Kde standartně bývají?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jak přetáhnou office? Ty se instalují včetně kódu. a jinak pokud myslíme oba to stejné, tak název je MS Office-Microsoft Office.
A kde je najít? C: Program filles Microsoft office.....

Další odpovědi
rynek878

To OuSí,
Nechci zde vůbec nikoho urazit,ale bylo by možná dobré si přečist (lépe řečeno nastudovat)pu­blikaci „Začínáme s PC“.Potom Vám doufám bude spousta věcí jasnějších.

Lotty

Office, konkrétně jejich složky se ukládají do takového adresáře, který jim nadiktuješ při instalaci. Pokud je tvůj kamarád zobrazí jen na ploše, zkuste projet Průzkumník Windows. Do vyhledávacího políčka napište třeba jen Excel, Word, Power* a pokud jsou Office nainstalované ve společném adresáři, Průzkumník by je měl teoreticky najít. Někdy se stane, že třeba Word a Excel musí hledat zvlášť, že výsledky, které očekáváte, Průzkumník vyhodí pod jiným heslem. K tomu, abyste našel přesně to, co chcete najít, použijte pro doplnění názvu hvězdičku, viz příklad s Power Pointem – Power*, Word – Word* a takhle můžete hledat, dokud je nenajdete všechny. Doporučím, abyste nehledali přímo spustitelné aplikace, ale instalátory, které si pak jen překopírujete k sobě.
Pokud byste chtěl hledat přes nabídku Start, jděte: Tento počítač → Místní disk C → Documents and Settings → All users → Nabídka Start. Osobně mám Office ve složce Programy, MS Office. Doufám, že vám moje rada pomůže.

Ale Miroslav má pravdu v tom, že Office se instalují včetně těch kódů, které najdete na originálním CD. Pokud však máte licenci Pro domácnosti a studenty, můžete si nainstalovat až tři kopie se stejným licenčním číslem na jakékoliv tři počítače chcete.