Odpovedi18

Kde je nejlepší si vzít půjčku?

Nejlepší odpověď
anonym

když to musí být, zkus určitě nějaké menší instituce nebo startupy jako zonky.cz, fio banka, ty mají totiž jakousi snahu nabízet výhodnější podmínky než konkurence což se o velkých bankách a příliš známých lichvářích typu homecredit rozhodně říct nedá. Tak jako tak bys to nakonec u některé z těch menších refinancoval, takže je výhodnější udělat to tak rovnou než se s tím babrat dodatečně a pídit se po výhodnějších podmínkách za tři roky.

Další odpovědi
Drap

Nejlépe půjčku vůbec nebrat. Další možností je rodina a přátelé. Až krajní možnost, a to vždy je rizikové, požádat zavedené kamenné banky a zavedené firmy. Lichváře a menší neznámé firmy zásadně nebrat.
Nelze říct, kde je to nejlepší. Každá firma má své podmínky a ty nemusí být u všech půjček stejné. Hlavně je důležité pečlivě si pročíst smlouvu.

Hlada

Nikde.
Nejlepší je umět hospodařit s přebytkovým rozpočtem.

yamynka

Nejlepší je si vzít půjčku na to, co mi v budoucnu může vydělat další peníze. Využít ji na rozvoj svého podnikání, na rozvoj své firmy. Pokud ovšem někdo potřebuje půjčku na nový telefon, tak to je hodně špatné využití půjčky. V tom případě je lepší si půjčku vůbec nebrat. Poté pak samozřejmě vybírat podle úroku a RPSN, takže například https://www.cre­ditmax.cz/ nebo https://zonky.cz/ může být vhodnou volbou.

Vlcak05

Půjčky mohou být zrádné, proto není na škodu nejdříve navštívit více bank, pokud to nevyjde tam lze oslovit nebankovní společnosti. Mně se na nové auto osvědčil https://www.hap­pycredit.cz/ kde mi půjčili, ale ke každé půjčce musí člověk přistupovat zodpovědně, jinak se dostane do problémů, takže buďte opatrný.

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: (christharmonyloanfund@gmail.com)

veselator1

Osobně jsem celkem fanda P2P půjček. Myslím si, že pokud zvolíte správnou společnost, tak se to může dost vyplatit. Já mám například velice dobré zkušenosti s Julu. Pokud jde o nebankovní sektor, tak ti jsou podle mého názoru nejspolehlivější. Vzhledem k tomu, že jsem na tom teď už finančně lépe, tak naopak zvažuji investice do P2P půjček právě u nich.

malinak812

Jak už tu někteří psali, nejlepší je si nepůjčovat vůbec. Někdy to je ale prostě nevyhnutelné. Sám momentálně jsem v takové situaci. Potřeboval bych do firmy nový šroubový kompresor, viz https://www.kom­presory-filtry-servis.cz/pro­dukty/kompreso­ry/kompresory-boge/sroubove-kompresory-boge ale bohužel si to nemůžu dovolit. Nezbývá mi tedy nic jiného, než si na něj peníze půjčit. Snad se mi to ale podaří brzy splatit.

struzzo

Příspěvek smazán administrátorem.