djuk

kde je muj andel strazny

Nejlepší odpověď
anonym

No, asi nejspíš někde lítá. Když je Tvůj, tak asi kolem Tebe. Mám takovej pocit, že má docela fofry.
Doplňuji:
Ještě pořád chceš napsat sem jméno svého anděla? Nebude lépe, když to zůstane jenom mezi námi (a teď už i mezi námi všemi osmnácti tisíci zaregistrovaných)?

Další odpovědi
venkovan

Já nevím. Fakt.
Ale doufej, že nebude na svačině, až budeš dělat nějaké alotrie.

anonym

já si dovolím říct, že tvůj jediný anděl strážný, je ten hlas v hlavě, který ti říká ty správné rozhodnutí, které většina lidí ignoruje 🙂 dokonce jsem četl, že každý člověk má boha v hlavě, který mu radí. 🙂

honza19hk

třeba utekl…