kde je možné zadat tuto informaci a upozornit další lidi na neschopnost a jednání této společnosti?

dne 9. 1. 2011 jsem si nechala v servisu MAX u lanovky Medvědín (Špindlerův mlýn) provést broušení a voskování snowboardu.
http://www.skol­max.cz/html/zi­ma/cz/Kde-nas-najdete
Po 30 minutách jsem si ho vyzvedla a pánové mi řekli, že má snowboard vadu a je tam zvlnění skluznice, což jsem si za 5 let nevšimla a i tuhle zimu jsem už byla na horách asi 5krát a při sušení prkna, by nebylo možné, si toho nevšimnout. Přestože jsem se stěžovala a poslala i fotky, společnost nechce uznat chybu a distancuje se od toho. Prkno mám už sice starší a nechce se mi to řešit, presto bych chtěla, aby to nikoho nepotkalo, děkuji

Odpovědi
anonym

To chce jedině ČOI-ku a SOS.cz