autacek

Kde je možné vyzvednout odtaženou mimozemskou loď a jak prokázat její vlastnictví, když nemá technický průkaz?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nejčastěji na odtahovém parkovišti Prosecká nebo na nábřeží či u mostu Klémy Gottwalda. ;) :D :D

Odtah stojí skoro 2 litry + 150Kč/den parkovné. Nevím to přesně, naposledy mne odtáhli před 2 lety, pořád se to mění. Pakliže to je prokazatelě ET loď, nemusíš nic prokazovat, stačí když řekneš „Ich bin autacek!!!“ a je to v suchu. Tedy… pokud na místě zaplatíš, jinak smol pacho, jakmile jde o to z tebe vyždímat prachy, jsou naprosto NEKOMPROMISNÍ! ;) :D :D