Aďa13

kde je LŠU

ahojky vojto chtěl bych se tě zeptak kde je ta LŠU a kam bych měl jit na tu konzervatoř ? a od kolika let se mam hlasit na LŠU diky

Nejlepší odpověď
vojta@super

Ahoj tady Vojta tak já vím jenom že je LŠU v Přerově a v Jedovnici a kolik let ti je mi napiš na vojta.privetvy@seznam.cz(můj Email)

Další odpovědi
panenka

LŠU SI VYHLEDÁŠ I NA NETU DO VYHLEDÁVAČE SI NAPIŠ LIDOVÉ ŠKOLY UMĚNÍ A TAM BY JSI MĚL URČITĚ UŽ NĚCO NAJÍT VČETNĚ NEJBLIŽŠÍHO MĚSTA DRŽÍM PALCE

LuciJe

Lidová škola umění je zastaralý a dnes už nepoužívaný název. Základní uměleckou školu najdete v každém větším městě (seznam na odkazu níže) a přihásit se do ní můžete kdykoliv. Standardně berou děti od první třídy ZŠ (někdy i předškolní), avšak není problém se přihlásit později, mívají i kurzy pro dospělé.

Zdroj: http://www.umelecka-skola.cz/