Tom20

Kde je Losadorská republika?

V Googlu to opravdu nenajdete. Opravdu existuje,má něco kolem 2.milionů obyvatel.
Doplňuji:
S touhle otázkou jsem si udělal srandu.Žádná Losadorská republika není;a pokud ano je to jenom náhoda,ale já si to vymyslel.Reagoval jsem na určité přechytralé lidi typu mosoj.

Nejlepší odpověď
ten který je

No já v tom nic legračního nevidím,akorád jsi se ztrapnil před mnoha lidmi a navíc porušuješ kodex tím že napadáš ostatní uživatele.

Další odpovědi
SeptikB

Pokud opravdu existuje, jistě ji najdete na následující stránce

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_st%C3%A1t%C5%AF_sv%C­4%9Bta_podle_po%C4%8D­tu_obyvatel

FYI můj osobní tip je Lesotho 🙂