Bil

Kde je lepší vyměnit eura,v čechách nebo na slovensku?

Nejlepší odpověď
atriplex

Plaťte v obchodech kartou, vybírejte eura z místních bankomatů (ve velkých částkách), to je nejlevnější řešení. Kurz se totiž v těchto případech přepočítávám „středem“, bez přirážek směnárníka. No a drobné na zmrzlinu si vyměňte v ČR ať vás cestou nic nepřekvapí.

Další odpovědi
baghira

Kurzový rozdíl mezi ČNB a NBS je zanedbatelný – měň tam, kde je to pohodlnější.

led

Je to skoro jedno. Hlavne nemeňte v hoteli, tam je to drahšie.