Petra09

Kde je lepsi mit profil?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Michal Kole

lide.cz

To nelze takto říci. Pokud chceš využívat služby Seznamu je lepší Lidé, ale pokud chceš být víc mezinárodní je lepší facebook, jen je tam horší „ochrana soukromí“

Další odpovědi
quentos

facebook

Seznam nestojí za nic a taktéž i jeho služby, navíc to na Lidech už delší dobu upadá, zdá se mi

Natee

facebook

Protože tam mám více přátel.
Lidi.cz, už to tam není, jaké to bývalo.

Petrian

facebook

karelfodor

facebook

twitr taky je znamy

jendahun

facebook

Facebook jsem snad zrušil a na Lide.cz jsem jenom nakoukl,ale zapomnělo se tu na Google+.Tam je zatím mrtvo,ale časem se to může pěkně rozjet.

Patrik76

lide.cz