paul1

Kde je led? Nějak se přestala zapojovat do debat.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejen led, ale i annas. a mnoho dalších. Zřejmě většina těch co mají něco v hlavě pomalu ale jistě končí. Ani se jim nedivím. Na jedné straně urážky, vulgarismy, někteří odpovídají tak že jim neni rozumět, na druhé straně také několikrát za den nabídky drog, půjček a podobných nesmyslů. Já zde také trávím ani ne polovinu času co jsem tady býval. Otázka která opravdu pobaví nebo poučí snad neni ani jednou za týden. Co se nemůže mazat se zde nabídka drog drží celý den. Co je na tom potom zábavného.

Další odpovědi
jirka F

Také jsem si toho všiml, asi si dává jen pauzu. Nebo že by jí to tady přestávalo bavit?

Filip84

Já se obávám, že to tady zabalila, poslední dobou (a to už je, mimochodem, taky několik měsíců) bývala poněkud nesnesitelně anymosní.