Hakunamatata

Kde je hranice mezi vysokým sebevědomím a sobectvim?

Mají tyto dvě věci vůbec neco společného? Může být člověk s nízkým sebevedomim sobcem?

Nejlepší odpověď
ponovotny

kde je hranice mezi mletým a hovězím masem? Mají vůbec něco společného? Může být vepřové mleté? ;)

Další odpovědi
zjentek

,) ponovotný má zřejmě pravdu ..je to bez hranic a to ve všech vrstvách společnosti

Psychotic

Právěže nic společného nemají. Jako se ptát, kde je hranice mezi máslem a kečupem.
Možná mají někteř lidé s vysokým sebevědomím pocit, že by se všechno mělo přizpůsobit jim, ale ten můžou mít často i ti s nízkým. O to jsou pak nebezpečnější.

Reezo

sebevědomí a sobectví je velký rozdíl. Sebevědomí člověk ví co v životě chce dokázat a jak toho chce dokázat. Takoví člověk si věří, že to zvládne.

Sobec to bude chtít naopak všechno pro sebe. Zisky, bonusy, výhody. Sobec nikomu nepomůže, protože ho to nezajímá.