Avatar uživatele
Lurius

Kde je háček v první půjčce zdarma?

Některé firmy nabízejí první půjčku do 5 000,–Kč zdarma, mám pocit že někde bude háček, máte s tím někdo zkušenosti?

https://www.za­plo.cz/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Mirdas před 3561 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nemám zkušenost – jde o ´lichváře´…
😁
Ale – první půjčka je zdarma, pokud ji splatíš včas a řádně – takže háček může být v tom, že ti „firma“ nějakým způsobem zabrání ji řádně splatit (kdyžtak si pořádně pohlídej znění smlouvy!!).
Hlavně ale při „první půjčce“ jde o sběr a ověření údajů lidí, kteří na takovouto formu půjčky kývnou ´příště´ zas – takže tato ´investice´ se firmě později bohatě vrátí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Zkušenost nemám, peníze si zásadně nepůjčuji. Údajně je 1. půjčka do 5 000,– Kč zdarma, ale další s poplatkem 230–1400 % ! ☹
Pro srovnání různé půjčky :
http://pujcko­.cz/srovnani-pujcek/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hykam

To je mazec,

12 500,– na 10 dní – RPSN 4411,2%

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sarina888

Na trhu máš tedka tolik malých firem, které ti pujčí….
Doplňuji:
Já jsem si půjčovala jednou od ferratum.cz a tam poprvé opravdu byla půjčka zdarma. Teď už neporadím protože podruhé jsem to nezkoušela.

Upravil/a: Sarina888

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ludenka

To ferratum je opravdu poprvé zdarma? Takže si například půjčim 10 tisíc a 10 tisíc i vrátím zpátky jo?

před 3529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
filkas

Já jsem třeba měla jednou půjčené peníze od společnosti vippujcka.cz a opravdu jsem vrátila přesně tu částku, kterou jsem si půjčila.

před 3501 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sarina888

Opravdu jsem to tak poprvé měla … nepřeplatila jsem ani korunu na víc…ale je pravda, že je to už pár měsíců zpátky, ale podle mě to nezměnili ….

před 3529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Tak to je pravda, že pokud si asi půjčíš poprvé, tak se to ještě oplatí teda, když není zbytí.

před 3526 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Zulda08

A co všechno prosímtě k tomu potřebuješ, aby ti půjčili zdarma a neplatila jsi úroky? :)

před 3498 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sarina888

Nepotřebovala jsem vlastně vůbec nic. Nechtěli po mě ani žádně potvrzení o příjmech, ani nějakého ručitele nebo zástavu. Je pravda, že vše bylo vyřízeno do pár minut.

před 3494 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek