Lurius

Kde je háček v první půjčce zdarma?

Některé firmy nabízejí první půjčku do 5 000,–Kč zdarma, mám pocit že někde bude háček, máte s tím někdo zkušenosti?

https://www.za­plo.cz/

Nejlepší odpověď
anonym

Nemám zkušenost – jde o ´lichváře´…
😁
Ale – první půjčka je zdarma, pokud ji splatíš včas a řádně – takže háček může být v tom, že ti „firma“ nějakým způsobem zabrání ji řádně splatit (kdyžtak si pořádně pohlídej znění smlouvy!!).
Hlavně ale při „první půjčce“ jde o sběr a ověření údajů lidí, kteří na takovouto formu půjčky kývnou ´příště´ zas – takže tato ´investice´ se firmě později bohatě vrátí.

Další odpovědi
marci1

Zkušenost nemám, peníze si zásadně nepůjčuji. Údajně je 1. půjčka do 5 000,– Kč zdarma, ale další s poplatkem 230–1400 % ! ☹
Pro srovnání různé půjčky :
http://pujcko­.cz/srovnani-pujcek/

Hykam

To je mazec,

12 500,– na 10 dní – RPSN 4411,2%

Sarina888

Na trhu máš tedka tolik malých firem, které ti pujčí….
Doplňuji:
Já jsem si půjčovala jednou od ferratum.cz a tam poprvé opravdu byla půjčka zdarma. Teď už neporadím protože podruhé jsem to nezkoušela.

Ludenka

To ferratum je opravdu poprvé zdarma? Takže si například půjčim 10 tisíc a 10 tisíc i vrátím zpátky jo?

filkas

Já jsem třeba měla jednou půjčené peníze od společnosti vippujcka.cz a opravdu jsem vrátila přesně tu částku, kterou jsem si půjčila.

Sarina888

Opravdu jsem to tak poprvé měla … nepřeplatila jsem ani korunu na víc…ale je pravda, že je to už pár měsíců zpátky, ale podle mě to nezměnili ….

Ella2

Tak to je pravda, že pokud si asi půjčíš poprvé, tak se to ještě oplatí teda, když není zbytí.

Zulda08

A co všechno prosímtě k tomu potřebuješ, aby ti půjčili zdarma a neplatila jsi úroky? :)

Sarina888

Nepotřebovala jsem vlastně vůbec nic. Nechtěli po mě ani žádně potvrzení o příjmech, ani nějakého ručitele nebo zástavu. Je pravda, že vše bylo vyřízeno do pár minut.