KarolínkaP

Kde je dobré místo na focení motorky?

Věnuji se fotografování a mám v plánu nafotit set s motorkou. Poradíte mi někdo, kde jsou v Praze nebo ve velmi blízkém okolí Prahy taková místa, aby fotka vypadala dobře?
Doplňuji:
Vzhledem k tomu, že se jedná o focení silniční (závodní) motorky, chtěla bych, aby to tvořilo znatelný kontrast. Tj. zchátralé budovy, staré sklady, apod.
Ještě jsem chtěla výhled na Prahu (Pražský hrad), ale zatím jsem nenašla nic dobře dostupného pro motorku.

Nejlepší odpověď
manon

Jestli se věnuješ fotografování, asi bys měla sama cítit, jaké vyznění ten snímek má mít a jaké prostředí vlastně hledáš. Takže by to chtělo upřesnění. Hledám lom, hledám velkou písečnou plochu, hledám nerušenou zeleň kam se může s motorkou…

Další odpovědi
Pájo

Má vize je taková. Příběh by ty fotky měly vyprávět…

Vltava.

Vhodně zvolené místo (buď s výhledem na Prahu – pěkná panoramata) nebo naopak výhled na nějakou starou fabriku.

Starý obouchaný a unavený člun „takové, co byly na přívozu“
…s ním (kormidelníka – byl by taky na fotce) starý větrem ošlehaný kapitán..
…co jako převáží kluka s nádhernou motorkou na druhý břeh…
Nádherná ukázka „pokroku“ v proudu času (řeky).
Starý „námoník“ a jeho dosluhující člun…
a do kombinézy oblečený motorkář s nadupanou mašinou.

Neděkuj, podíl 10% z provize postačí.. ;)

www

Podívej se na Seznam mapy (ptačí pohled) nebo Google mapy (letecký) a sama si lokalitu najdi, přesně podle svého zámyslu a oka 😉.

venkovan

Závodní motorka a zchátralá budova přímo nabízí slogan: „se závodní motorkou ke krachu majektu“.
Ale když potom tak toužíš – u Plzeňské ulice je celá zchátrala původní dělnická čtvrť.

manon

Tahle budoucnost je mi sympatická :)