Pottato

Kde je chyba v komunikaci mezi Steamem a Paypalem?

Ahoj, platím na Steamu přes Paypal a stále mi hlásí tuto chybu:

https://puu.sh/EQ­Ctp/afce3010ce­.png

A jo, kokot nejsem, mám tam požadovaný zůstatek :D A jo, mám povolený platby na internetu!
Díky za rady..

Odpovědi
Edison

Chybu hlásí zpracovatel plateb. Tak se asi bude lepší informovat tam, ne?

anonym

Pokud je problém s paypalem tak do steamu prostě rovnou zadej kreditní kartu, paypal je jen zbytečný prostředník který v tomto případě k ničemu není. Není důvod očekávat zneužití karty ze strany tak velké firmy, to se nestává ani jednou za deset let.

Jinak místo palpal doporučuju spíš revolut, má mnohem lepší euro kurzy takže tě každý nákup na steamu bude stát o něco méně než při platbě kartou či paypalem.