Sairus

Kde inzerovat pronájem bytu/domu?

Odpovědi
Kepler

Možností je spousta. Místní tisk, inzertní portály na netu…

Hans51

Velice dobře se osvědčují, alespoň v univerzitních městech, facebookové skupiny s názvem Bydlení XXX, Spolubydlení v XXX apod. (kde XXX je název příslušného města).

zzzzz

Já bych použila Bazoš a Sreality, hlavně se nenechcej navrtat do smlouvy s realitkou.

TomasHonek

A taky www.ulovdomov.cz

Emefej

V menších městech jsou oblíbené vývěskové inzeráty.

bezrealitky

Rozhodně bezrealitky.cz 🙂 Komunikace přímo s majitelem, žádné placení provizních poplatků.

petrdostal

Když jsme prodávali náš byt v Praze, tak jsme ho chtěli prodat bez realitky, abychom nemuseli platit žádnou provizi, ale na druhou stranu jsme také nevěděli, jak ho máme prodat. Kolega v práci mi poradil tuto společnost https://www.ma­xima.cz/polovi­na-z-ceny-nemovitosti-ihned/ , která se nám o prodej nemovitosti postarala a navíc jsme dostali hned polovinu ceny.

TomasHonek

A taky www.ulovdomov.cz