zjentek

Kde (internet) by mně byli ochotni natitulkovat (namluvit) 15minutové interview z YouTube v angličtině do češtiny?

Nebo prostě a jednoduše přeložit mluvený slovo jako text – někdo by si pustil to intervjú, a co by slyšel, to by přepsal jako text v češtině a ten mi pak zaslal, to by mně stačilo.
Existuje tedy nějaká z podobných služeb, jako naznačuji v otázce?

Je to pokus o překlad zdarma ;)

Odpovědi
bolak

Existuje videacesky.cz, tam když jim napíšeš žádost o dané video, tak ti daj vědět, jestli na tom někdo bude ochotnej dělat nebo ne. Stejně tak to funguje i na titulky.com, pokud je to video přidané na imdb.com, a pokud není, můžeš napsat nějakým titulkářům odtam, jestli by to nepřeložili, když budeš spamovat jednoho po druhém, tak nakonec ti na to někdo musí kejvnout 🙂 a navíc to pak hoděj na web, takže si to bude moct stáhout kdokoliv