tvaruzekcz

Kde ideálně přežít konec světa?

Naše planeta trpí celou řadou problémů. A je téměř jisté, že jednou se ucho utrhne a celá naše civilizace zkolabuje. Kde bude nejlepší v tu dobu být?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud bude opravdu konec světa, tak nikde, jedině na některé jiné planetě.

Další odpovědi
aliendrone

Co je to za otázku? Přirozeně někde „kousek za ním“! A BACHA! Udržuj si dostatečný bezpečnostní odstup, abys to také neschytal! ;) :D :D

elkon

Poradí ti psychiatr, protože tvé myšlení nic jiného nepotřebuje.

marci1

Za mě nejlépe v lese. Aspoň poslední chvíle strávím tam, kde je mi dobře. 🙂