Kde hledat zajímavé informace(ne ty obecně známé)?

Potřebuji do referátu o napoleonově tažení do ruska najít nějaké ZAJÍMAVOSTI.Už jsem tu psala nedávno, a celkem mě udivilo že mi bylo vytknuté že neumím hledat a následovně mi radili wikipedii apod. Nepotřebuji obecné věci,ty si opravdu najít dokážu, ale potřebovala bych dohledat ty zajímavosti(např.co jedli ti vojáci v té hrozné zimě..a já nevim podobné věci) Takže děkuji, za přínosné rady a odpovědi;-)

Odpovědi
briketka10

určitě bych si zašla do knihovny, tam se dá najít takových zajímavostí a internet není vševědoucí a i WIKIPEDIA čerpá z literatury..

gepik

Zkus si přečíst třeba tohle http://www.pal­ba.cz/viewtopic­.php?t=294&hig­hlight=kutuzov A pak prohledej celé fórum, určitě najdeš další zajímavé věci.