Adamos00

Kde hledat v Česku diamanty?

Vyskytuje se v česku mám nějakou samci je najít třeba v lese (jakoukoliv třeba 1:10000000000­000000000000000000000000) ? Díky

PS: nechápu jak někdo může ztratit ja si hlídám i petikorunu aby mi náhodou třeba nevypadla

Odpovědi
Drap

Určitě šance je poměrně velká. Ty malé najdeš téměř všude. Ty velké by jsi musel hodně hluboko kopat. Asi tak 150 – 200 km.
http://casopis­.vesmir.cz/cla­nek/ceske-diamanty

Dochy

Každou chvilku někomu upadne diamantový prsten…

Peruťák

Zkusil bych to na www.vvdiamonds.cz ;)