kefud

Kde hledat samovolné spouštění PC?

V poslední době ( z důvodu rozdělané práce ) vypínám PC v režimu spánku. Ráno se PC automaticky v 6:30hod.zapíná. Potřeboval bych čas startu posunout, ale zapomněl jsem název prográmku kde lze čas nastavit. Snad se tu někdo najde a poradí. Předem děkuji.
Kefud.
Doplňuji:
Opravdu nemám ponětí, pouze si matně vzpomínám, že jsem si pravděpodobně stáhnul nějaký prográmek. Bohužel mi nefungoval tak jsem to hodil za hlavu, až nyní (po dlouhé době) při vypínání v režimu spánku se projevuje při startu. Je to pouze moje domněnka.

Odpovědi
arygnoc

tých programov, ktoré spúšťajú počítač, môže byť viac.

ale vás asi zaujíma plánovač úloh (nástroje pro správu).

;-Q
Doplňuji:
docha:

keby len bios, ale aj priamo wokna vedia zobudiť komp x spôsobmi.

ale tu sa jedná si o priamo chcené „zobudenie“.
a to bolo zodpovedané.

chcete podrorobnosti? (ale skúste napred nápovedu od majkra, prípadne gúgl)

na zamyslenie: dá sa komp zobudiť pomocou keksov?

;-Q

Dochy

pokud to nezůstalo naplánované ve windows, podívej se zda nemáš nastaven ALARM v BIOSu počítače…