Kde hledat ovladače pro TVGo DVB-TO2Q MCE

Dobrý den poradí mi nprosím někdo kde najdu odkaz na stáhnutí ovladačů pro DVB-T tuner GENIUS TVGo DVB-TO2Q MCE. Při stěhování bohužel došlo ke ztrátě originálního instalačního minidisku a nyní po nové instalaci XP mi tu už nefunguje.Moc díky.Roman

Odpovědi
Chico

zhruba uprostřed opsat kód z obrázku a dát download file poté se zobrazí další stránka a tam budete mít už odkaz přímo na soubor.

Zdroj: http://driver­scollection.com/?fi­le_cid=24593506371OC­Kfs4seDYI2qxVF