teufl

Kde hledat obrázky pro představivost?

Chtěla bych vidět, jak různí lidé přemýšlí a co si představí pod určitými obrázky. A dávám proto dohromady různé obrázky,, pod kterými si ne každý může
představit to samé. Ideálně by to mely byt obrázky jednoduché – pouze obrysy či čáry je například tady:
https://desig­nplusmagazine­.com/wp-content/upload­s/2016/03/one­line-7-900x563.png
Zrovna u tohoto případu je to, že je to liška, poměrně jasné. A právě, že bych asi bych asi spíš uvítala, kdyby to tak jasné nebylo.
Předem děkuju za pomoc s hledáním.

Odpovědi
Tw!st

Nevím jestli je to úplně přesně to, co hledáš, ale můžeš si zahrát Gartic.io kde vždy jeden člověk kreslí a ostatní musí hádat co to je.