zjentek

Kde hledat mezinárodní telefonní předvolby krajů, okresů, obcí a operátorů? Najdu vše pěkně na jednom místě na webu?

Příklad: Máte zmeškaný hovor z čísla +49 1520 1234­567. Takže nerejprve se uvádí kód země (zde +49 = Německo), následuje informace, na kterou se ptám v otázce (zde 1520) a zbytek soustavy bude samotné číslo volajícího. Jak zde budete postupovat při zjišťování předvolby 1520 vy? Zda se jedná třeba o Franfurkt, či jakýsi jeho distrikt, či krajskou část, kde se město nachází, či třeba o předvolbu operátora, jako je například Vodafone? Najdu podobné informace pěkně na jednom místě? Děkuji.

Je to „německý“ Vodafone. Prozvání mě někdo odtud. Z těchto čísel:

1520 8529942
1520 8534415

Nevíte, komu patří?

Odpovědi
Arne1

Pokud jde o Německo, zkusím například zde: https://www.das­telefonbuch.de/Vor­wahlen
Ale 01520 teda není Frankfurt !

Edison

Jedině u národních správců telekomunikací.

zjentek

#edison: tak jak po včerejší vopici? (;