zjentek

Kde hledat (kam zajít), pokud se chci přátelit s nějakou šelmou?

Chci kamarádit se šelmou. jak byste na to šli vy?

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi do nějakého útulku nebo záchranné stanice. Důležité je získat to mládě co nejmlaší. Pak tě bude mít za svoho fotra.

Další odpovědi
Drap

Musíš v ZOO čekat u klece a až ošetřovatel nezamkne, tak rychle vlézt ke lvům. Přátelení potom zřejmě proběhne raz-dva.

led

1 – Vycestujte do Číny a tam choďte za tým smutným irbisom z vášho odkazu.
2 – Vyrazte do ulíc veľkomesta, tam nájdete šeliem až až.
3 – kandidujte za nejakú politickú stranu do niektorého zákonodárneho orgánu, to je známe semenište šeliem

Kelt

Tak to už tady bylo. Jakýsi chlapík dovolil známému za nějaké peníze, aby si pohrál s černým leopardem. A ten známý má viditelnou jizvu na hlavě. Zvířátko ho skalpovalo. Kup si malé zvířátko a vychovej si ho. Tygříka, medvídka, lvíčka. Za pár let to bude možná těžší a větší než ty a za vše, se ti odmění. Třeba nějaký chovatel by to prodal.

aliendrone

Musíš až na konec světa, do blízkosti jámy PEKELNÉ! V pověří tam lítá na pometlu taková postavička, když už to přátelení se šelmou tedy musí být. A kdyby něco, tak „číslo šelmy“ je 666!

Na tvém místě bych dělal něco rozumnějšího, třeba hrál fotbal s odjištěným granátem. Každopádně je to určitě LEPŠÍ, hummánější volba, než potkat Její Excelenci „zoči-voči“! ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

malé varovanie pre zjentka, nepodliehajte hexakosioihexe­kontahexafóbi­i, ktorú vám chce krásnymi rečami nanútiť ten biomechanikoz­mopríšelec aliendrone.

led

to pomenovanie tak dlhým slovom je obyčajný strach z čísla 666
https://fobie-strach.blogspot­.com/2013/12/he­xakosioihexekon­tahexafobia.html

led

aliendrone, „Na tvém místě bych dělal něco rozumnějšího, třeba hrál fotbal s odjištěným granátem. Každopádně je to určitě LEPŠÍ, hummánější volba, než potkat Její Excelenci "zoči-voči“! ;) :D :D"
toto som si nezaslúžila 😢 veď ja ani neviem, čo je to „odjištěný granát“ 😂

aliendrone

Ó najádo sličnopohledná, JAK to myslíte NEZASLOUŽILA!?
KDO tu pořád nechce uznat, že jsem nejkrásnější, nejskvělejší, nejúžasnější etc. aliendrone? NO?!? ;) :D :D

led

hľa čím sa oháňa aliendrone: „ A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.“
— Zj 13,16–18

zjentek

To je z Bible?

led

Zjavenie Jána

led

A ste?? 🤣🤣🤣

aliendrone

led>>> Pochybujete snad? ;) :D :D

zjentek

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/kame­ra-zachytila-vzacne-zabery-roztomile-rvouciho-irbise-40342931#source=hp&seq_n­o=9&dop_ab_va­riant=0&dop_req_­id=7z8olNXqSKk-202011222123&­dop_source_zo­ne_name=novin­ky.sznhp.box&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz …jako by mne hledala.. );