Drap

Kde dnes všichni jste?

nic se tady neděje
Doplňuji:
hanulka 11 : rýži sice moc nermusím, ale celé to vypadá skvěle.

Nejlepší odpověď
hanulka11

na obědě…
http://img.na­dapenny.com/t20/120­47/nadap054610397­330237.jpg
Doplňuji:
to já nevařila…to dneska manžel

Další odpovědi
Andělé

No Hanulko,mnáááám 🙂.
Já dovařila kuřecí polévku,obalila řízky,najím se až s dcerou,až přijde ze školy a zbytek kuřec.prsou naložila na večeři. Umyla nádobí a uklidila..
Tááááák a už mám na chvilku klid,no,jen než zase ty raubíři dorazí domů…:-))

panenka

Pracujem milý Drape

WeeBear

Ve všední den v tuto dobu to tu ale bývá vždy stejné, nemýlím se? 🙂

To jen já tu zírám do pustoprázdna s kapesníkem u nosu.. 😁

briketka10

přišla jsem z Globusu a budu teprve vařit.. krkovičku a opečený brambůrky, ale zase jsem si musela koupit uzený vepřový ocásek už je ve mně mňam mňam..

veruska

Oteplilo se a nefouká,musí se to využít.