Ája13

Kde dělat řidičák na auto v Českých Budějovicích??

Chtěla bych se zeptat kde dělat řidičák…platím si to sama a tak nechci nějakou moc drahou ale také chci aby to byla dobrá autoškola. Potřebovala bych nějakou autoškolu která vyhoví mému času a né abych se já musela podřizovat jim. Děkuji za radu. =)

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

V každé autoškole se dá rozumě domluvit. S jízdama určitě a teorie bývá hromadně v nějaké periodě. Jako občasný učitel varuji před výrazně levnými autoškolami. Protože téměř vždy to na něčem oflákají a nemusí se to vyplatit.

Na tomto webu je katalog autoškol s hodnocením http://www.vsechny-autoskoly.cz/