tomas1541

Kde dělají reklamní SPZ?

Ahoj, doufám, že nebude vadit, že se ptám zrovna tady, ale nevím, kde jinde a třeba bude někdo vědět. Potřebuji vědět, kde se dají nechat udělat, takové ty reklamní „jakoby“ SPZ, které nasadíte místo SPZ a máte tam reklamu třeba na bazar. Nemyslím teď ty rámečky pod SPZ!

Nikde jsem nenašel firmu, která to dělá, nebo neumím hledat. Předem děkuji,

Odpovědi
Drap

Třeba zde:
http://www.us­garage.cz/index­.php?route=pro­duct/category&pat­h=103
Zabývá se tím více firem

elkon

A je ti jasné, že s tím nesmíš na silnici…