zjentek

Kde byste se jako strážci zákona schovali, kdybyste zde chtěli překvapit třeba jakéhosi ilegálního závodníka?

Popište prosím laskavě, kde byste se schovali a číhali>>> https://youtu­.be/B0y09-2soXI?t=210

Nejlepší odpověď
Kepler

V té pustině by to šlo dost těžko, ale četník ze Saint Tropez by na to přišel. Nejspíš by se zamaskoval jako kaktus.

Další odpovědi
led

Tak zastaralo? Čo tak využiť satelit? Nechajte ilegálneho závodníka navonok na pokoji, stačí poslať radového policajta na kontrolu papierov. A záznam zo satelitu potom využijete pri riešení prípadu oficiálnou cestou.
Toľko sa chvália (nemenovaní spoza Veľkej mláky, že dokážu si z kozmu prečítať čo si píšete do hodiniek.
Chvalabohu tento problém strážcov zákona nemám