Kde byste hledali Mlékárnu Kunín?

Doplňuji:
Hany, nevím jestli jste místní znalec, nebo šikulka, ale je to naprosto správně. Díky.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Předpokládalo by se,že v Kuníně,ale je to Ostrava – Martinov.

Další odpovědi
fcoop

Proč bych měl hledat v půl jedné v noci Mlékárnu Kunín?

annas

Nechápu, proč se ptáte na Kunín, když z vaší odpovědí vyplývá, že to víte.

Ale nějak tomu nerozumím. Mlékárna Kunín (u Nového Jičína) je a. s., která má provozovnu v Ostravě. Do našeho města dovážejí výrobky přímo z Kunína. Dokonce v této mlékárně byla, i když už je to delší dobu.

Illines

Hanny ma pravdu -Ostrava.

briketka10

http://www.mlekarna-kunin.cz/kontakt

je to přece na mapě néé

nesnáším ty žabomyší války ! skončete ocko !
Doplňuji:
OMLOUVÁM SE OCKO !! obvinila jsem Vás neprávem !!

kubimi

Adresa sídla firmy:
Mlékárna Kunín a.s.
742 53 Kunín 291
Česká republika
tel.: +420 556 620 111
fax: +420 556 620 269
e-mail: info@mlekarna-kunin.cz
www.mlekarna-kunin.cz

Adresa pro doručování
Mlékárna Kunín a.s., provozovna Martinov
Martinovská 3168
723 14 Ostrava – Martinov
Česká republika

LACTALIS CZ, s.r.o.
Českobrodská 1174
198 00 Praha 9
Czech Republic
tel.: +420 241 080 511
fax: +420 241 080 515
e-mail: info@lactalis.cz
www.lactalis.com

Hykam

Logicky v Kuníně, ale když se tak ptáte a jsme v České republice, kde logického není nic, tak to bude určitě někde jinde 🙂

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-jmenuje-elektrarna-na-rece-zambezi-ktera-dodava-elektrinu-zimbabwe-i-zambii
annas
Na Odpovědích se nezkouší, kdo ví či neví.

briketka10

ad ocko.. tak znovu čtěte všechny příspěvky JÁ JSEM SE VÁM NEOMLOUVALA A NEBUDU !! vzala jsem tu omluvu zpět, nevím kolikrát to tu mám napsat už je mi trapné se handrkovat, nesnáším to, asi to vážně nechápete..

Illines

Dekuji vam .

anonym

Illines a briketko, nepochopila jsem, proč bych měla být náfuka proto, že jsem se zeptala na něco, nač znám odpověď. Znovu se svůj postoj pokusím vysvětlit. Beru to tak, že pokud se mohu něco zajímavého dovědět, takovou možnost vítám. Situaci mlékárny znám a připadá mi zajímavé vědět, jak to s ní vlastně je. Šest let jsem tam pracovala. Pokud jde o to, proč se ptám, tak nikdy ne proto, abych si z někoho dělala blázny. Taková jedubaba opravdu nejsem. Pokud jde o karty v profilu, tak ty dělám už přes sedm let. Z toho se také odvinula trochu jiná filozofie a vztah k lidem. Snažím se lidem pomáhat, pokud to chtějí, snažím se jim pomáhat najít cestu a zorientovat se. Mrzí mne, pokud se někdo cítí mým jednáním dotčen, ale nikdy v tom nebyl z mé strany úmysl. Že jsem jako kartářka i člověk zřejmě v pohodě svědčí to, že se mi lidé vracejí rádi zpátky. Proto nechápu, proč zde panuje agresivita a lidé reagují zbytečně podrážděně. Já to tu beru jako hru. Mohu-li napsat hnázor, nebo poradit, udělám to. Tohle jsem podle kodexu pochopila určitě správně. Na nikoho neútočím a nikomu nic nevnucuji. Nemusíte s mými názory přece souhlasit. Máte právo na názor vlastní. I tak Vám za Vaše názory děkuji. Především máte mé uznání za omluvu.

briketka10

já, lllines a myslím i barnajka Vás tak bereme a jestli JSTE četla všechny příspěvky tak jsem tu „OMLUVU PRO OCKO“ PÍŠU TO DOST JASNĚ VIDÍTE TO !! VZALA ZPÁTKY !!
protože jsem ještě nečetla příspěvek k otázce u té angličtiny..
tákže nejdřív k mlékárně Kunín, nevím proč pokládáte otázku na ni, když to víte to z nás taháte rozumy a tváříte se doma jako ta nejchytřejší ha ha ha…
k angličtině..tam jste lllines urazila a dost
hrubě, nechte si to poučování na doma..
A NEZKOUŠEJTE TO TADY NA NÁS !!

anonym

Briketko,
moje žádost o psaní diakritiky není míněna ani jako urážka, ani jako nemístná kritika. Opravdu jsem se se svým požadavkem nikoho nechtěla dotknout a pokud to tak vyznělo, mrzí mne to a omlouvám se za to. Je tu ale dost jiných připomínek na toto téma a já mám opravdu jako člověk milující mateřštinu pocit, že se nám z češtiny vykrádá to, co jí děla češtinou. Za můj život už došlo k celé řadě změny pravidel a pokaždé je to ve snaze přiblížit se hovorovému jazyku. Máme v mluvnici řadu slovakizmů, které mi zní opravdu nepříjemně. Slovenština je krásný jazyk, ale proč ji máme mít v češtině, to nechápu. Do smrti se nesmířím s tím, že žijeme v Česku. Víš, beru to tak, že veškeré to zjednodušování vede jenom k tomu, že po čase začneš uvažovat, jak to které slovo má vlastně vypadat. Je to normální, i mladý člověk zapomíná. Mám zkušenosti, že musím shánět podpůrné prostředky jako ginko bilobu a podobně, aby mozek pracoval a neflákal se. U řady slov si je musím nejdřív napsat, abych si dokázala uvědomit, jak vlastně mají správně vypadat ( a přesto jsem u první odpovědi sekla do slova dynamit ypsilon a nezastavilo mne to).

anonym

Pro Annas: Mlékárna Kunín a.s. má sídlo v Kuníně, protože jde o ochrannou známku registrovaného výrobce. Pod tímto názvem se výrobky uvádějí na trh již desítky let. Mlékárna si pořídila původně objekt v Ostravě kvůli skladovacím prostorám. Díky evropským ISO normám však bylo nutno mlékárnu přebudovat a akcionáři rozhodli, že bude vhodnější finanční prostředky investovat do objektu mnohem mladšího a modernějšího, než do zastaralých budov v Kuníně. Proto dnes sídlo provozu v Martinově.

annas

Ocko, škoda že jste to, co píšete zde, nevysvětilila v dodatku ke své otázce. Protože jste místní, víte, jak to s mlékárnou vypadá. Jenže ti ostatní, kteří vložili odkazy z netu, určitě pochybují, protože Hanny neuvedla žádný odkaz na rozdíl od ostatních.
Děkuji za vysvětlení.

anonym

Logicky vyplývá, že když pocházím z Kunína, tak vím, jak to s mlékárnou vypadá. Četla jsem si kodex opravdu důkladně a nenašla jsem v něm, že nemohu položit otázku, na kterou znám já odpověď. Nekladu otázky proto, že bych chtěla kohokoliv ztrapňovat. Kladu je proto, že mne zajímá, jak jsou na tom se znalostmi lidé všeobecně. Jestli si někdo myslí, že za to zasloužím na pranýř, tak mi to klidně napište. Ale, prosím, konkrétní osoba, která si za svým názorem stojí. Taky se mi nelíbí, že mám problém se zdravím a někdo mi otázku hodil do anket. Buďte tak soudní a nedělejte už příště tyhle , s prominutím, voloviny. Moje zdraví a to, že mám nějaký problém, patří do otázek zdraví. Takže, kdo se postaral o přeřazení, měl by ten přehmat napravit. Jinak si začnu opravdu myslet, že tady začíná převládat škodolibost a hloupost. Protože tyhle akce jsou naneštěstí anonymní, budu si v téhle komunitě připadat hrozně hloupě. Mám dost praktických i teoretických zkušeností, abych mohla řadě lidí pomoct, nemám to snad dělat, protože to někomu vadí?

annas

Ocko, podle doplnění otázky jsem pochopila, že o Kunínu víte víc. Jsem zde dlouho, takže většinou odhadnu reakce dalších uživatelů. Jenže otázku jste vložila v noci, takže mnozí na Odpovědi nechodí. Nedávno jednomu uživateli smazali otázku, když vložil podobnou jako je na netu, ale neuvedl odkaz. Zajímaly ho názory ostatních, nikoliv správné odpovědi.
I když není přímo v Kodexu uvedeno, že se nemůžete zeptat na to, co znáte, jde vpodstatě o jakési zkoušení, mnohými posuzované jako předvádění. Nemyslím ve zlém, stalo se již několikrát. Musela bych dlouho hledat v liště, abych vás o tom přesvědčila. I když je pravda, že na každého není stejné měřítko.

Názorové otázky se řeší hodně dlouho. Pro jistotu kopíruji, co se považuje za názorovou otázku:

  1. Otázka se týká problému, jehož řešení nemůže pomoci ostatním uživatelům.
  2. Otázka vyžaduje osobní názor na aktuální dění, jehož význam v čase klesá.
  3. Otázka byla položena za účelem pobavit sebe nebo ostatní uživatele.
  4. Otázka vyžaduje informaci nebo názor, které mají pouze omezenou a krátkodobou platnost.
  5. Otázka vyžaduje osobní postoj k obecné problematice.
  6. Otázka osobního charakteru.

Nevím, o kterou vaši přesunutou otázku šlo, nemohu proto odpovědět. Dá se věřit všem radám? Jde přece spíš o názory, zkušenosti. Také se objevila kritika, proč radí neodborníci.
Mnohdy záleží také na formulaci otázky. Nebo jste měla vložit anketu, že vás zajímá, kdo ví … pak by celá situace vypadala jinak.
To je můj názor.

Illines

Ocko,zaregistrovala jsem , ze jsi kartarka?Muzu se zeptat,jakdlouho to praktikujes?

Illines

Briketko,jednou jsem uz kvuli tomu pred rokem odesla.Nemela jsem silu se dohadovat,no nedalo mi to a vratilajsem se.Nebudu se uz nad pripominkama ci usudkama cilit,proste at si mne krituzuje kdokoliv,pokud uznam za vhodne se omluvim ,ale nenecham se sebou manipulovat .Pisu-li bez diakritiky ,tak jen proto ,ze mi to nyni uz dela problem,jsem dlouho v cizine a taky skoro uz zapominam poradne cesky.A ze se prehmatne -na tom prece svet nestoji.S pozdravem Illines

briketka10

lllines mě nevadí, když píše někdo bez diakritiky, nikoho nechci kritizovat..
jen řeknu názor, teď jsem ho napsala, a tu OMLUVU PRO OCKO beru zpět !!

myslela jsem, že tu kartářku napsala ona příspěvek začínal /ocko/ byla jsem slepá..

barnajka

I barnajka vyjadřuje svou podporu, Illines :)

Hádat se s nikým nechci, ale ta moje blbá povaha mi zkrátka nedovoluje mlčet, když mám ukrutnou potřebu něco říct..
…a zrovinka se mi zachtělo říct, že 100% souhlasím s briketkou.

Ocko: vy snad jste naprosto dokonalá a nikdy nechybující???
Jestli ne, tak s kritikou druhých, prosím, zacházejte opatrně…
Díky

briketka10

no vidíš barnajko a já se teď omluvila, ale nakonec souhlasím s Váma oběma..

barnajka

Já právě myslela, že reaguješ na ten ockův výpad u otázky ohledně angličtiny…tak jsem řekla, co jsem řekla, i když tohle je diskuzní vlákno k jiné otázce. Ten ockův tón se mi totiž vůbec nelíbil :((

briketka10

to se musím podívat nevím póčkej zajíci..

briketka10

jo jo jo našla jsem hrůza co si o sobě myslí náfuka ☹ to je tak, jako když ti do počítače vleze vir a nemůžeš se ho zbavit..

briketka10

lllines špatně jsem si přečetla příspěvky !!
ta kartářka mě namíchla, tak jsem se ozvala, ale v odpovědi jsem obvinila ocko, tak čtěte pozorně..

OMLOUVÁM SE OCKO !! obvinila jsem Vás neprávem !!

briketka10

tento příspěvek s omluvou jsem chtěla po adminech včera v noci vymazat no nepodařilo se „BUDE TU VISET“ !!

anonym

Nic se neděje. Nemusíte se přece nikomu omlouvat. To je projev slušnosti.

briketka10

ad ocko neomlouvám se VÁM

CHTĚLA JSEM TU OMLUVU VYMAZAT !!

briketka10

Ocko,zaregistrovala jsem , ze jsi kartarka?Muzu se zeptat,jakdlouho to praktikujes?
Autor: Illines
Napsáno před: 1 dnem

jelikož zřejmě nečtete pořádně všechny zde uvedené příspěvky, tak i já se spletla a obvinila lllines ! a napsala tu omluvu, proto nyní neplatí !!