Domka

Kde byste chtěli bydlet

Nejlepší odpověď
dědapetr

Los Angeles

Nikde z těchto měst jsem spokojen kde jsem a to doma ČR.

Další odpovědi
anonym

Jacksonville

V Dallasu na Southworthu.

anonym

San Francisco

Ve vzácné shodě s barnajkou a z těchže důvodů.

arygnoc

Los Angeles

jako důchodce budu žít na maltě, tak to mám naplánováno, vyměním jenom letní kraťasy za zimní kraťasy, letní sandále za zimní sandále.

teď jsem spokojen na vysočině.

barnajka

San Francisco

Souhlasím s dědoupetrem :)

Ale kdybych MUSELA zapustit kořeny někde za velkou louží, z nabízených možností si vyberu určite San Francisco. Je to město s duší a osobitým kouzlem – lví podíl na tom určitě mají i hippies, San Francisco bylo „jejich“ město :) Vždycky mě taky fascinují ty sanfrancisský „tramvaje“, co jezdí do kopečka a zase z kopečka a lidi do nich naskakují i za jízdy :D

Ještě by se mi možná líbil život v New Orleans, ze stejnýho důvodu jako SF – není to město prvoplánově zářící, konzumní,..a má prostě duši :)
Nelákají mě ale města typu New York, Los Angeles atd, kde kromě obchodů, restaurací a bank není lautr nic zajímavýho,.. nic co by to město odlišilo od milionu jiných :(

venkovan

Bridgeport

Nevím sice kde to je, ale určitě tam bud nějaký mostek pod kterým se nechá přespat a hodný lid kteří do popelnic dávají jídlo zvlášť balené.

Itter

New York

Z těchto je to jednoznačně New York.
Ale opravdu nejraději v Abu Dhabi v SAE. hmmm… to je sen :D

Jikra

San Francisco

Ella

San Francisco

Kubas11

San Francisco

quentos

chybí mi tam Brno, tak neodpovídám :{))> do Ameriky leda na návštěvu, bydlet tam ani za nic

led

Prečo nás tlačíte len na západnú pologulu do anglicky hovoriacich miest?
Sú aj iné, krajšie, lákavejšie a pri našich príjmoch prijatelnejšie mestá na svete. A dokonca sa tam aj dohovoríme vlastnou rečou.
Doma je doma.

led

Prečo nás tlačíte len na západnú pologulu do anglicky hovoriacich miest?
Sú aj iné, krajšie, lákavejšie a pri našich príjmoch prijatelnejšie mestá na svete. A dokonca sa tam aj dohovoríme vlastnou rečou.
Doma je doma.