Kde byl tuzex v Liberci?

Nejlepší odpověď
Andělé

Na Rybníčku.S rodiči jsme tam s bráchou občas nakupovali:-)
Doplňuji:
Myslela jsem s těmi potravinami,ku­povali jsme tam hořčici apod.a ten byl právě Na Rybníčku.To si pamatuju moc dobře.
Do tuzexu pro oblečení jsme jezdili do Jablonce,tj.pravda.

Další odpovědi
stryda

V Liberci co ja pamatuji Tuzex nikdy nebyl.Na Rybnicku byl obchod s potravinama a jmenoval se Eso prodavalo se tam za koruny.Nejblizsi Tuzex byl v Jablonci nad Nisou

gnr54

Sohlasim se Strydou.Jeden tuzex byl s potavinami a hned vedle byl s elektro.V Liberci opravdu žádný tuzex nebyl.

Vincek57

Tuzex v Liberci skutečně byl, i když jen několik let. Nacházel se zhruba uprostřed Pražské ulice naproti bývalým lahůdkám. Sortiment ve stísněném prostoru byl omezen pouze na potraviny, alkohol a částečně drogerii. Platilo se výhradně tuzexovými poukázkami. Prodejna výběrových dovozových, ale i tuzemských potravin Na Rybníčku nazývaná ESO byla prodejnou spotřebního družstva Jednota, kde se platilo výhradně korunami. Dožívající pamětníci mi jistě dají za pravdu. Jablonecký Tuzex byl větší a sortiment byl podstatně širší.