Rokio

Kde bydlíte? Prozradíte mi to?

Nejlepší odpověď
led

jiná odpověď

mám malý stan a na nohy mi táhne…

Další odpovědi
Tw!st

v cihlovém domě

Jaký je rozdíl mezi cihlovým domem a domem rodinným?

quentos

v panelovém domě

… no to jsem zvědavej, k čemu ti to bude…

Drap

v rodinném domě

Už dlouho

Brblal

v cihlovém domě

quizzi

v rodinném domě

dudu

v panelovém domě

Panely jsou ze škvárobetonu a bez radonu.

Dochy

v cihlovém domě

Tw!st: „Jaký je rozdíl mezi cihlovým domem a domem rodinným?“ Cihlový dům je postaven z cihel, rodinný má dispozice určené pro jednu rodinu (jedna až dvě bytové jednotky, pokud jsou byty dva, pak zpravidla nejsou zcela oddělené, předpokládá se úzký vztah obyvatel)
Já obývám cihlovou bytovku.

Anketa není postavena moc dobře, protože některé možnosti se mohou překrývat (jedna z vlastností se týká použitých materiálů, druhá velikosti a určení)

zjentek

jiná odpověď

ivzez

Jsem bezdomovec.

Tentokrát sice nechybí „jiná odpověď“,
ale ten bezdomovec působí tak opuštěně…

Přemýšlím, jak má odpovědět ten, kdo bydlí
v rodinném cihlovém domě, a jak z odpovědi „v cihlovém domě“
poznáš, kdo bydlí v rodinném domě a kdo v činžáku.

kefud

v rodinném domě

Cheza

v panelovém domě

Nandi

v panelovém domě

pizlicka

v rodinném domě

už 6 let,předtím v cihlovém bytě 🙂

led

Tw!st, rodinný dom môže byť z rôzneho materiálu, slama, tehla, beton, drevo, hlina a mnoho iných

zjentek

Led, my u nás žádné tehly nemáme. Kdybyschom tady měli tehly, měl by je Rokijo v aknetě, nemyslíte?

led

ale cihly (tehly) máte