Kde bydlíte? (Připište jesli jste spokojeni.)

Nejlepší odpověď
barnajka

V paneláku

Na prostředí si stěžovat nemůžu – u domu zeleň, 5 minut od baráku nádherný les… Až na ty sousedy, no :))
Líbil by se mi život na hausbótu, nebo někde na chatě, daleko od civilizace, kde lišky dávají dobrou noc :))

Další odpovědi
hanny 2

Jinde (napište kde)

Bydlím v bytovém cihlovém domě,který kdysi jeho obyvatelé stavěli svépomocí.Ano jsem spokojená,kolem domu máme již vzrostlé jehličnany,takže si připadám jak v lese.

Bobmarley

V baráku

Barák je hodně obecný termín :)

dědapetr

V paneláku

Už 40let nestěžuji si.

jendahun

V paneláku

K té spokojenosti – katastrofa.Do budoucna uvažuji o maringotce celoročně obyvatelné.Na domek nebudu nikdy mít.Ještě jsem uvažoval o obytném autě,karavan,nebo něco podobného.

anonym

V baráku

Činžák ze 40. let s okny do zahrady.

quentos

V paneláku

zamlada to býval rodinný domek, to byla z hlediska bydlení idyla. Ovšem bydlení je především o prostředí a o lidech okolo, takže i v tom poblblém paneláku jsem spokojen a nestěžuju si.

Deli

V baráku

Spíše v rodinném domku se zahradou 🙂

Alesh

Jinde (napište kde)

Trochu v baráku a trochu v paneláku, střídám to. Přes týden ve městě v paneláku, o víkendu v baráku.
Do budoucna bych to rád řešil nějakou průnikovou variantou.

Fildas

V baráku

Jo sem ale raději bych bydlel v bytě (paneláku)