Kde bydlí v Praze bohatí lidé?

V Praze jsem bydlel na dvou místech – na Vinohradech a na Kampě. Na Vinohradech bohatí lidé nebydleli, bylo to tam slušné, ale ni zářného. Na Kampě to bylo hezké. Petřín, park na Kampě, památky, nicméně zde trvale žilo relativně málo lidí a nezdálo se mi, že by se tam bohatí lidé hrnuli. Že by byli někde za Prahou se mi nezdá, jak by se dostávali děti do škol a kroužků…

Kde jsou? Kde bydlí?

Nejlepší odpověď
Terryle

Hanspaulka, Střešovice a tamty končiny – jsou tam pěkný starý vily, je tam relativní klid a přitom dobrá dostupnost centra.
Ale spousta bohatejch fakt bydlí za Prahou – Jevany a takovýhle končiny. Maj auta a maj řidiče…a děti klidně můžou chodit do škol vlastně tam, je to klidnější a bezpečnější. A do kroužku párkrát do týdne ho do té Prahy případně zaveze řidič.

Další odpovědi
Rocker

Bohatí bydlí všude,hodně jezdím po Praze a okolí na kole,všude se najdou hezké domy,před nimi několik drahých aut…Záleží taky na tom,čemu říkáš bohatý člověk.