(O_o)

Kde bydlí Jaromír Nohavica?

Kde bydli asi nejznamejsi soucasny umelec Ostravska? Bydli jeste v Ostrave, nebo uz v miste ostravske smetanky na Celadne ci Praze? A nebo je to uplne nekde jinde?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Na čeladné nebydlí, to vím na 100%:-D
Doplňuji:
Řekla bych, že bydlí v Mariánkach nebo na Fifejdách.

Další odpovědi
quentos

Stále v Ostravě-Mariánských Horách, alespoň to tvrdí.

cochee

Bydlí v Ostravě, ve čtvrti Mariánské hory a Hulváky, mohl bych ti ukázat jeho barák, stojí vedle trafiky kde kupuju tisk a kuřivo, ale neudělám to ;)
Doplňuji:
Hory s velkým H v tomto případě, já blb.

marci1

Bydlí v Ostravě, dříve bydlel v Českém Těšíně. 🙂

bolak

v rádiu

(O_o)

Jo vim ze byl u STB a je to hnus, ale o nikom tak moc neslychavam jako o nem. A to ze ma docela vtipne a chytlave pisnickyto se nepocita? Me zajima jen adresa bydliste a ne jeho kolaborace s tehdejsim rezimem!