leachim

Kde bych to mohl stáhnout?

Lead and Gold:dobra hra na pc neznate kde bych to mohl sthnnout????? ja si s tim delam starosti,zkousel se to stahnout na ulozto.cz ale stahlo se mi jen par obrazku ja bych te abyste mi poradili kde toé stahnut plna verze muzebyt aji demo ale bych tel radsi tu plnu.kdyz tak my to prosimvas ukazte kde to mmam stahnout.Than­kyou. 🙂

Nejlepší odpověď
miixal

hele, nevim co to je lead and gold :D, ale řiká mi to něco ako rpg :). to je jeno, když zadáš na google ‚lead and gold full download‘ tak ti vijedou odkazy na rapid, hell, letecká pošta .. i torenty :), stáhneš, crackneš, hraješ :)

Další odpovědi
Cullinda

Pokud se stáhly jen obrázky, asi jste stáhl něco malé velikosti, nebo jste to nerozbalil..
Ten soubor tam je, má něco přes 600MB a je zabalený..