Rico

Kde bych to mohl prodat?

Dobrý den chci se zeptat jestli nevíte jak naložit s novinami z roku 1920.Jsou v perfektním stavu, dvoulisté, uchovávané ve fólii.Uvažuji že bych je prodal někde ve starožitnictví apod.Poraďíte mi jak bych je mohl zpeněžit? Děkuji za odpovědi s pozdravem Rico

Nejlepší odpověď
vvaasseekk

Zkus to nafotit, popsat a prodat přes aukro

Další odpovědi
hanulka11

Já bych to nabídla v Aukru, tam se schází denně mnoho sběratelů a čekají na nové úlovky.

kamila44444

Já bych to prodala přes bazos.cz

E.n

NAPADÁ MĚ NĚJAKÁ AUKCE, NEBO SEHNAT NĚKOHO KDO SE NA TYHLE VĚCI SPECIALIZUJE..