panenka

Kde bych si to mohla stáhnout kvalitněji?

Dobrý den dnes jsem svým dětem stáhla Dobu ledovou 3,když jsem jim to pak pustila tak zvuk je jak v kině můžete mi prosím doporučit nějakou stránku,kde ych si to mohla stáhnout kvalitněji?sta­hovalajsem to z uložto.cz děkuji.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Stáhla sis film, který byl natočen z kina a vložen na tyto stránky. To je špatná kvalita a proto ti doporučím stránku, kde film stáhneš v dobré kvalitě. Sice je to opět z ulozto.cz, ale film by měl jít v pořádku. Ještě doplním: Snaž se dívat na komentáře pod filmem. Uživatelé hodnotí zda je-li film v pořádku, nebo má nějaké vady. Dobu ledovou 3 stáhneš na viz. odkaze. Přeji mnoho úspěchů 🙂

Zdroj: http://ulozto­.cz/4631291/do­ba-ledova-3-cz-dabing-super-kvalita.avi

Další odpovědi
jakube33

Špatná kvalita zvuku je kvůli tomu že je to kinorip. Takže ho někdo nelegálně natočil v kině. Zkuste stáhnout jinde.