Rokio

Kde bych se měl stát pacientem?

Tak co, lidičky, kam bych měl zajít? Ke kterému doktorovi, dámy a pánové? Prozraďte mi to tajemství, na které celý život čekám.

Nemůžu se dočkat, až to od vás uslyším? Daný doktor je pro mě takové Čekání na Godota.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Edison

jiná odpověď

Na patologii!!! Nebo u mě… Doporučuji přečíst Podivný expediment od E. A. Poea. :-]

Další odpovědi
Drap

na psychiatrii

.

anonym

jiná odpověď

Na to tajemství musí člověk přijít sám. Někdy si přijdeme bezradní, ale skutečnost je taková, že ono poznání je na dosah. Cestu si za tímto poznání (sebe sama například) často sami ztěžujeme svými překážkami, někdy dokonce se snažíme zahladit stopy a kompenzujeme to tím, že pokukujeme po ostatních. Nevzdávej to a drž se. Buď autentický, buď svůj – ptej se sám sebe.

Arne1

na psychiatrii

elkon

na psychiatrii

Hufnágl

jiná odpověď

Navštiv pediatra, ten ti pomůže.