Neonka

Kde bych se dověděla, zda v moři, ke kterému pocestuji, nebudou zrovna medůzy ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

To se předem nikdy neví .Byla jsem u moře hodněkrát, zatím jsem se s nimi nesetkala.
Doplňuji:
Důvodem pro zvýšený výskyt medúz je střídavé počasí, které změní směry některých mořských proudů, proto se to nedá předvídat kde se zrovna objeví.

Další odpovědi
led

Meduzy nie sú len v „sladkom“ mori.
V každom mori sa nejaké nájdu, viac alebo menej, výnimka je len Mrtve more. Vyhnite sa im, nechytajte ich holými rukami.