Nikipiki23

kde bych nasla skalpely?chtela bych to na keramiku

Nejlepší odpověď
Lucijej

V obchodech se zdravotnickým nebo laboratorním materiálem, v lékárnách.

Další odpovědi
mosoj

No ty asi nenajdeš, ty si budeš muset koupit, ale na keramiku ?
Doplňuji:
Jo ty myslíš před vypálením ( nějak mně to nemyslí). Mám dojem že je měli nedávno za pár kaček u Lidla.

bubukaa

Co třeba ve výtvarných nebo keramických potřebách??

anonym

Reklama Sklik
Lékařské potřeby
Prodej a servis zdravotnické techniky, resuscitační přístroje.
www.oms.cz

Potřeby lékařské
Invalidní vozíky, berle, chodítka, zvedáky a další zdravotní potřeby!
www.Zdravotnicke-Potreby.com

Lékařské potřeby
Chcete levný zdravotnický materiál? Velkoobchodní prodej – výhodně!
www.Zdravotnicke-Materialy.cz

On-line prodej zdravotních potřeb Plzeň-město – Firmy.cz
Internetový prodej zdravotnických potřeb. Nabídka glukometrů, inhalátorů, toaletních křesel a rehabilitačních pomůc… … Poskytujeme lékárenskou péči, vydáváme léky na lékařský předpis i základní zdravotnické prostředky na poukaz.
www.firmy.cz/Ob­chody…Online-prodejci-zdravotnich-potreb/kraj-plzensky…

Lékařské přístroje – prodej, Hledat.cz
Prodej a servis zdravotnické techniky (EKG, ergometrie, Holter EKG, Holter TK, ergometry, dopplery, spirometry, tonometry, oxymetry, lékařské váhy a metry atd.). Autorizovaný obchodní a servisní partner společností Medset , Ergoline …
www.hledat.cz/le­karske-pristroje-prodej

Něco ve zdravotnických potřebách, lékárnách, drogeriích a občas v nějakých akcích. Skalpely se používají i na pedikůru.

elektrikář

Vyřazené nástroje je také možnou koupit v nemocnici. Tam by to nemnělo být tak drahé.Chce to jen se zeptat. Držím palečky a taková operace keramického džbánku, to musí být zážitek.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

mosoj

http://www.go­ogle.cz/search?q=sa­da+skalpel%C5%AF&hl­=cs&qscrl=1&rlz=1T4GGHP_­csCZ434CZ435&prmd=im­vns&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=hN-PUP-5KcX3sgbbyoHYC­Q&sqi=2&ved=0CD0QsAQ&biw­=1264&bih=760

mosoj

Do lékarny hned nechoď, to de nedoplatíš. Ty potřebuješ hoby skalpely. Viz. předchozí odchaz.