mardub4

Kde bych našla relaxační hudbu s názvem „Kosmická symfonie“ a kdo je autor?

Odpovědi
elkon

Podobnou hudbu skládá český skladatel, který si říká Roland Santé.
https://www.ro­landsante.cz/

Edison

Seš si názvem jistá?? Jinak je s podivěm, že by se to nedalo najít:

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?q=kos­mick%C3%A1+sym­fonie+mp3&ie=utf-8&oe=utf-8&lr=lang_cs

mardub4

Pro elkon. Ano děkuji. Znám dobře hudbu Rolanda Santého. Je dost podobná jeho hudbě, ale nikde jsem ji u něj nenašla. Myslím si, že to bylo přehráno z nějaké desky. Hudba trvala asi tak hodinu a myslím, že na druhé straně byla hudba s názve Amadora. Taky krásná, ale o tu se mi nejedná. Dstala jsem tehdy kazetu jako dárek od jedné svojí cvičenky, která dost možná už není mezi námi. Byla dost vážně nemocná. Kazetu mám dosud, je na ní název obou skladeb, ale bohužel ne autor. Při poslechu Kosmické symfonie to bylo jako by se člověk lehce dotýkal hvěz, vždy takové lehounké cinknutí.Hledám to na youtubku už moc let. Děkuji za odpověď. Zdravím