boza

Kde bych našel všechno ohledně ALARMŮ – popis a vše kolem toho. Jedná se o zadanou práci na Vysoké škole.

ALARMY

Odpovědi
KdoSiOdJinud

Ideálně si najít výrobce a kontaktovat přímo jeho, jejich zastoupení většinou bývá velice vstřícné. Další možností (i když asi teď není v hodná doba) jsou veletrhy typu Ampér a podobně.

Na internetu také najdeš mnoho, ale věř, že né tolik co z kontaktu s prodejcem/vý­robcem. Navíc na internetu si tyhle věci pro jejich lukrativitu lidé koprují navzájem a vzniká z toho hroznej balast…

mosoj

Všechno na jednom místě určitě nenajdeš. Navíc najdeš jenom to co je ochotný výrobce sdělit.

Náš jediný výrobce alarmů Jablotron :

http://www.ja­blotron.cz/

Zde máš zřejmě největší naději na získání potřebných ionformací. V Číně to půjde velmi těžko.