Miroslavst

Kde bych našel tento znak nebo jak se dá napsat?

Kde bych mohl vzít znak obráceného otazníku-tedy tečku nahoře? Nikde jsem to nenašel.
Určitě každý zná <(°-°)> ale pokud tam je obrácený otazník (vzhůru nohama) je to lepší nos.
Viděl jsem to napsané, ale nevím jak to udělat.
Doplňuji:
Jako symbol ve wordu to není!!!
Pokud ho umíte a najdete, prosím napsat v odpovědi. Děkuji.

Nejlepší odpověď
quentos

Leda zkopírovat z Wordu – ve Wordu se dá najít v Menu (Vložit > Symbol)

Já ho tam právě našel – výše popsaným způsobem. Chce to mezi těmi symboly zapátrat, ona jich tam je hromada. Vložit > Symol > Písmo: Times New Roman, podmnožina Latin-1 > v této podmnožině předposlední symbol na sedmém řádku.

Další odpovědi
-

¿

anonym

jednoduše otevřít start-všechny programy-příslušenství-mapa znaků-nastavit Ariel,typ-unicode-a sedmý řádek od shora je tento znak,stačí jen vybrat a zkopírovat.