JájsemRaibek

Kde bych našel průběh hudby?

Druhá symfonická báseň Vltava z cyklu Má vlast skladatele Bedřicha Smetany
Začíná hezky pomalu od pramene Vltavy a postupně „zesiluje“ tak jako mohutní řeka Vltava.
Našel bych někde průběh této skladby – video, fotografie, aby navazovaly na skladbu?

Odpovědi
alfredczcz

Na youtube stačí do vyhledávače napsat vltava a co se vyhledá na prvním místě ,,jakžtakž'' splňuje vaše požadavky.:D

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=uI8iTETiS­qU

Kelt

Určitě existuje i partitura – zápis všech nástrojů takt po taktu. A je to fakt, Vlatava je nádherná.