VampGirl

Kde bych mohla sehnat strašilky – konkrétně lupenitky?

Ráda bych tento hmyz chovala. Existuje nějaký obchod, kde bych mohla lupenitku koupit?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Burza : Podle mě je to nejlepší možnost. Na burze je největší nabídka, většinou zkušení chovatelé a s každou věcí vám poradí. Základní druhy tam věšinou berou jen kvuli tomu, že jich mají mnoho a musí se jich zbavit, takže jim nedělá problém, pár malých strašidel darovat.

Nejlepší je, si projít celou burzu a všechno si pohlédnou, a poté se vracet k již vybraným kousků, jelikož ze strašilky koupené hned v prvním stánku za 40 kaček budete mít stejně velkou radost jako z koupené opodál za 10. Říkáte se, že 30 korun není tak moc?? Máte na výběr 4 nebo 1 strašilku. Nevýhoda je, že než to projdete můžou vám ji prodat, ale když se domlouvíte s ochodným majitelem, určitě vám ji rád zamluví.

Zverimex: Ve zvermexu se strašilky objevují vyjímečně Většinou jsou,ale vyzáblé a polomrtvé, proto zverimex moc nedoporučuji. Hlavní důvod, ale je, že jsou stráši většinou o 100 až 200% dražší.

On-line: V dnešní době internetu si můžeme přes net nechat poslat všechno. Pakobylky, strašilky, achatiny a mnoho dalšího. Pokud volíte tuto možnost doporučuji si nechávat posílat jen od zkušených chovatelů a né žádných nováčků,(chcete, aby vám došly živé, ne?)seženete spoustu druhů, za rozumné ceny a od seriózních lidí.