nyja

Kde bych mohla sehnat nějaké komparzy do filmů?

Existují nějaké webové stránky, které aktualizují různé nové komparzy, či castingy do filmů nebo reklam? Ráda bych si přivydělala, jen nevím kde mám hledat. Poraďte prosím…

Nejlepší odpověď
Berušinka

Upřímně – jdi raději hlídat děti. Já hlídám – miluju to – z toho občas i dost kápne, pokud si najdeš někoho třeba nastálo.
Občas vidím, že nějaký komparz hledají na prace.cz, ale to opravdu zřídka. A oni moc za komparz nedávají – musí zbýt „money“ pro ty „hvězdy“ =D

Další odpovědi
Andělé

Nevím,jestli Vám pomůžu,ale zkusit to můžu.
Když bylo dceři 5 let,vybrali ji do komparsu,filmových rolí a reklamních šotech.Měla s nimi smlouvu a já ji jako dospělý rodič zastupovala.Jak ale nastoupila do 1.třídy,smlouvu jsem ji nenechala prodloužit.
Nyní je jí 12 let,uplynulo poměrně dost času,ale nechám Vám adresu oné agentury:
Ag.Charlota-Šárka Hanulíková
Šalounova 18
Ostrava 3
IČO 43623204

mob.- 607 818 837

www.worldproduc­tion.cz

Jsme z Libereckého kraje,kompars probíhal tenkrát po celé republice i v Liberci.

Přeji hodně štěstí:-)