Džanička

Kde bych mohla najít „polotovar“ stolu?

Chci si udělat desku stolu, ale potřebuji jen dřevěné nohy s rámem, na který moji desku jen přidělám.. Nevím jak to do vyhledávače zadat. Jen dřevěné, mohou být i ozdobné. Díky

Odpovědi
Pájo

Kovové podnoží stolu seženete snadno, ale dřevěné jsem nikde zatím nezahlédl… asi bych se obracel přímo na nějakého truhláře nebo si nějak poradil s materiálem, který se dá pořídit v hobbymarketech …nebo bych použil starý stůl z inzerce (bazaru) a zrenovoval ho.

karfigol

Ideální by bylo podívat se na inzertní portály jako třeba http://www.bi­ginzerce.cz/ , tam takové věci mívají.