Sea

Kde bych mohla na internetu najít film?

Jedná se o holandský film pro děti (natočený asi 1995–2000)o malé holčičce Sáře, která zjistí, že umí hrát šachy. Pomáhá jí šachová královna, se kterou si Sára představuje, že mluví. Sára žije jen s matkou, na konci filmu se ukáže, že Sářin otec je šachový mistr a s matkou je dá zpátky dohromady právě Sára. Mám za to, že film se jmenoval „Ať žije královna“ ale v tomto znění ho nemůžu nikde sehnat. Ani na ČSFD. Pamatujete si někdo tento film, nebo víte, jak by se na netu dal sehnat? Moc díky.
Doplňuji:
Děkuji, díky vaší stopě jsem našla film na čsfd 🙂 také zkusím ještě pátrat

Odpovědi
michykostra

Něco jsem našla, ale nejsem si jistá jestli je to ono: http://www.ki­nobox.cz/film/251452-at-zije-kralovna/vypis_dis­kusi
Nedá se to tam stáhnout je to jen popis. Zkusím se ještě podívat .
Doplňuji:
Myslím, že je to tady. Ale to je placené. http://www.he­llspy.cz/sear­ch/?q=at+zije+kra­lovna

qwe

Na:
ulozto.cz
czshare.com
hellshare.com

Veruňák 1D

Já jsem našla i plno filmů na youtube. :)