Jan Rendek

Kde bych mohla levně koupit boxerky od Calvina Kleina?

Dobrý večer, chtěla bych se vás zeptat jestli nevite, kde bych mohla koupit nebo sehnat boxerky od C&K pro syna.
Díky, za odpověď.
Omlouvám se za špatný jméno na profilu.

Odpovědi
nyjono

U vietnamců nebo v sekáči. Možná taky na Wish.

Polaskova44

Bohužel, Calvin Klein boxerky nejsou zrovna levná záležitost. Pokud má ale člověk štěstí, tak se občas dají sehnat někde ve slevě. Pamatuji si, že já je před pár měsíci manželovi kupovala tady odtud https://www.bran­dyou.cz/boxer­ky-calvin-klein-cerne-bile-3ks/ Levněji se mi je nikde nepodařilo najít.